"Поддержать"
Новости
Все новости

Индийские вертолеты будут оснащаться двигателями украинского производства

Индийские вертолеты будут оснащаться двигателями украинского производства
Харківські і запорізькі підприємства авіапромисловості запропонували спільне з Індією виробництво газотурбінних двигунів для вертольотів. Про це повідомляє Depo.Харків, посилаючись на інформацію Харківського машинобудівного заводу "ФЕД".

Це питання під час зустрічі обговорили голова правління корпорації "ФЕД" Віктор Попов і Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

За словами Попова, один з найбільших виробників авіаційної техніки в Індії — компанія HAL — планує створити близько 400 вертольотів Ка-226. У даний момент йдуть переговори з метою залучити до цього проекту українські компанії авіаційної промисловості. Зокрема мова йде про комплектацію вертольотів Ка-226 сучасним авіаційним двигуном АІ-450, розробленими ДП "Івченко-Прогрес" і виготовленим на АТ "Мотор Січ". Зараз на вертоліт Ка-226 встановлюються газотурбінні двигуни американського виробництва Allison 250-С20В.

Двигуни вітчизняного виробництва значно дешевші закордонних, а їх технічні характеристики не поступаються, а за деякими показниками перевершують закордонний аналог.

"Український двигун АІ-450 успішно пройшов льотні випробування. Це повністю сертифікований двигун, що відповідає світовим стандартам якості",
— зазначив Попов.

Бхарті у свою чергу зазначив, що не варто обмежуватися співпрацею з компанією HAL, адже сьогодні багато приватних індійських компаній шукають серйозних партнерів у сфері авіаційного агрегатобудування.

По материалам: milnavigator.com

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость