"Поддержать"
Новости
Все новости

На Луганщині працюватиме банк на колесах. ФОТО

У Сєвєродонецьку презентували банківське відділення на колесах.

Про це йдеться у повідомленні Луганської обласної державної адміністрації на сторінці у Facebook.

"У Сєвєродонецьку відбулась презентація унікального мобільного банківського підрозділу, створеного на базі автомобілю КрАЗ", - сказано у повідомленні.

Банківське відділення на колесах призначено для роботи в Донецькій та Луганській областях.

Мобільний підрозділ буде обслуговувати громадян, що мешкають у прифронтових населених пунктах, військовослужбовців та правоохоронців, які перебувають у військових частинах та в зоні АТО.

Відділення банку на колесах надаватиме повний спектр послуг починаючи сплатою за комунальні послуги і закінчуючи обслуговуванням пластикових карток.

Коштує такий банк на колесах більше 7 млн гривень.

Мобільне банківське відділення має броньовані відсіки як для водія, так і для персоналу, яких доречі вміщується у КрАЗі окрім водія - чотири чоловіки.

Клієнтській відсік має два касових вікна та три місця для очікування. Операційний відсік на два робочих місця касирів із відповідним касовим та комп’ютерним обладнанням: детекторами валют, лічильно-касовою технікою, принтером, індивідуальним сейфом; господарчий та туалетний блоки; сходи (клієнтські — відкриті та технічні — приховані).

Унікальний мобільний банк оснащений засобами супутникового зв’язку для on-line підключення до автоматизованої банківської системи, локальних баз даних та електронної пошти, мережі Інтернет; системами зовнішнього та внутрішнього зв’язку, відеоспостереження, автономного електроживлення, супутникового спостереження; сейфом для зберігання цінностей, тривожною сигналізацією, системою кондиціювання та опалення, а також POS-терміналами.

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме