"Підтримати"
Новини
Всі новини

Боротьба з ботулізмом: МОЗ України просить гуманітарної допомоги у міжнародних організацій


Міністерство охорони здоров'я планує закупити сироватку від ботулізму через міжнародні організації, оскільки такий механізм дозволить закупити препарати, які в даний час не зареєстровані в Україні.

Як повідомляє МОЗ, в даний час відомство підготувало розрахунки відповідної бюджетної програми для закупівлі сироваток від дифтерії, сказу, правця, ботулізму, малярії, повідомляє Infokava.com з посиланням на ubr.ua

Закупівлі стануть можливими після внесення змін у закон про держбюджет 2017 року.

"Згідно з чинним законодавством України, ні МОЗ, ні структурні підрозділи з питань охорони здоров'я не можуть закуповувати ці лікарські засоби, поки вони не будуть зареєстровані. Тому зараз єдиний легальний шлях - закупити необхідні препарати через міжнародні організації", - повідомляє МОЗ.

Крім того, МОЗ повідомляє, що в даний час відомство звернулося до міжнародних організацій з проханням про постачання сироватки від ботулізму в якості гуманітарної допомоги.

У відомстві підкреслюють, що міністерство неодноразово зверталося до потенційним заявників і виробників сироваток, зокрема від ботулізму, із запитом про можливість ініціації державної реєстрації препаратів на території України.

Раніше в Україні була зареєстрована сироватка від ботулізму виробництва компанії "Мікроген" (РФ), виробництво якої знаходиться в Уфі (Республіка Башкортостан, РФ).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини