"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Британії у батьків, які висловилися проти грудного вигодовування, ледь не забрали новонароджену дитину


Необережне висловлювання з приводу переваг молочної суміші і необов'язковість стерилізації пляшечок для неї чоловік допустив в стінах пологового будинку, де в той час знаходився його новонароджений син, повідомляє BBC. Малюкові тоді був лише тиждень від народження.

Медики повідомили про нестандартні погляди молодого батька в органи опіки, бо вирішили, що таке ставлення до годування немовляти може бути для нього небезпечним. Крім того, у матері малюка спостерігалися невеликі психічні проблеми, через які вона відвідувала психотерапевта, а батько в минулому був помічений в агресивній поведінці. Ці обставини також було пораховано соціальними працівниками «обтяжливими», і тижневого новонародженого забрали з сім'ї на два з половиною місяці.

Батьки хлопчика звернулися в суд міста Кіркліс, графство Західний Йоркшир, і виграли процес. Як з'ясувалося на суді, органи опіки навмисно ввели в оману суд у справах сім'ї, повідомивши, що вилучення дитини відбулося зі згоди батьків, а також перебільшивши ступінь небезпеки для немовляти в разі, якщо б він залишився з батьками. При цьому, вилучення дитини було проведено абсолютно несподівано для його мами і тата, в момент, коли малюка виписували з пологового будинку. Всупереч правилам, батьків не поінформували про претензії органів опіки і пройшли в суді у справах сім'ї слуханнях по їх справі.

Суддя постановив, що соціальні служби і муніципальна рада міста порушили цивільні права пари і їх дитини, і присудив їм 11250 фунтів (трохи більше 14 тисяч доларів США) в якості компенсації.

«Муніципалітет Керклиса серйозно порушив базові права хлопчика та його батьків. Відділення дитини від батьків – серйозне втручання у сімейне життя»
, – підкреслив у своїй постанові суддя. З моменту повернення дитини в сім'ю пройшов вже рік, і зараз з ним все в порядку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини