"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Київщині Roshen будує бісквітний цех за 1,5 млрд грнНа Київщині біля Борисполя кондитерська компанія Roshen продовжує будувати бісквітний цех. Згодом київська фабрика стане офісом або музеєм.

Будівництво бісквітного цеху кондитерської корпорації може бути завершено до кінця 2017 року, повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" президент Roshen В'ячеслав Москалевський.

"Будівництво, я думаю, закінчиться в кінці цього року. Потім ми запустимо одну пробну лінію",
— сказав він.

Вартість будівництва бісквітного виробництва у Київській області оцінюється в 1,5 млрд грн.

"Цех будується за іншим принципом, ніж будувалася фабрика в Києві. Він буде одноповерховим, а Київська фабрика — це багатоповерхова конструкція. Зараз у світі ніхто не пече печиво на трьох поверхах",
— пояснив керівник компанії.

Київська кондфабрика буде виробляти тільки торти. На думку В. Москалевського, з часом її будинок може перетворитися, наприклад, в музей або офіс.

В цілому за 2016 рік Roshen зберіг продажу в Україні на рівні 2015 року — 220 тис. тонн продукції.

"Ми продаємо 65% своєї продукції в Україні, 35% йде на експорт. Частка продажів у ЄС становить 5% загального обсягу. У РФ не експортуємо нічого з 2013 року ... До 2013 року частка експорту в Росію від загального експорту становила 58%",
— відзначив керівник Roshen.

Зараз компанія продовжує шукати нові ринки збуту своєї продукції після закриття ринку РФ.

"Наші поставки в країни СНД скоротилися, але досягненням цього року стало те, що ми це падіння компенсували зростанням в ЄС, країнах Близького Сходу, плюс трохи наростили продажі в Україні. І, у результаті, ми вийшли в нуль",
— повідомив В. Москалевський.

Він уточнив, що доставка українських кондитерських виробів в країни СНД і Середньої Азії в обхід Росії позначилася на їх вартості. Також на вартості товарів позначаються високі тарифи компанії "Укрфери" на поромні перевезення.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає Київську, Маріупольську (Донецька область), Кременчуцьку (Полтавська область) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Літинський племзавод (обидва — Вінницька область), а також Липецьку фабрику "Рошен", Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

Мажоритарним власником корпорації є президент України Петро Порошенко. У січні 2016 року був підписаний договір, за яким він передав свою 85%-у частку в корпорації незалежний "сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеслав Москалевскому належить 13% через інвестфонд "Кондитеринвест", а ще чотирьом менеджерам — по 0,5%.


За матеріалами: delo.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме