"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україну їде з гастролями свекор Ксенії Собчак - Еммануїл Віторган


16 березня у київському "Будинку офіцерів" стартує український тур Еммануїла Віторгана, в рамках якого актор презентує свій подвійний музичний альбом "За все тебя благодарю".

Це буде унікальний творчий вечір: вперше головний "чародій" кіно виступить на одній сцені зі своєю дружиною Іриною. Після столичної прем'єри концерти пройдуть в Одесі та Дніпрі.

Більшість пісень з музичного альбому були написані спеціально для Еммануїла та Ірини Віторган. У збірник увійшли роботи відомих композиторів і авторів: Ігоря Крутого, Ірини Грибуліної, Анатолія Хвойницького, Івана Кононова, Роберта Рождественського та ін.У виконанні актора театру і кіно гості вечора також почують вірші поета Олександра Володіна, а теплу атмосферу у залі підтримають ексклюзивні відеоматеріали з сімейного архіву родини Віторган.

Еммануїл Віторган – популярний і улюблений багатьма артист, на рахунку якого понад 100 робіт у фільмах і серіалах, а також десятки цікавих ролей на театральній сцені. За довгу кар'єру актор зіграв безліч персонажів, але запам'ятався глядачам, в першу чергу, як головний "чародій" кіно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме