"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Японії увійшли в моду сповивання дорослих


Особливо популярна така незвичайна практика у жінок, які нещодавно народили, які страждають від болів в спині і суглобах.

Як повідомляє Reuters, метод «отонамакі», що перекладається з японської як «доросле сповивання», запропонований якоїсь акушеркою з Кіото. Автор методу стверджує, що сповивання, за аналогією з новонародженими, може допомогти їх матерям впоратися з болями в плечах, попереку і тазостегнових суглобах після вагітності і пологів.

Для цього жінок з головою загортають у простирадло і пов'язують так, щоб тіло прийняло позу ембріона з колінами, підтягнутими до грудей. Потім персонал допомагає жінкам, які перебувають у положенні лежачи на спині, перекочуватися з боку на бік і назад-вперед по лежачому на підлозі тонкому мату.

«Мені стало тепло, і у мене в тілі з'явилося якесь особливе відчуття, — каже одна з мешканок Токіо після 20-хвилинної терапії. — Я раніше ніколи його не відчувала, тому не можу його описати»
.

Однак фахівці налаштовані по відношенню до «отонамакі» скептично. Так, хіропрактик Широ Оба вважає, що породіллям з болями в спині краще звернутися до фахівця.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини