"Підтримати"
Новини
Всі новини

Facebook запустить фільтр пошуку фейкових новин


Компанія Facebook почне перевіряти новини, опубліковані користувачами соціальної мережі, на достовірність. У найближчі тижні сервіс буде запущено в Німеччині — посилання на публікації, які є фейковими, будуть маркуватися як сумнівні.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на birdinflight.com

На першому етапі відзначати подібні публікації будуть самі користувачі. Після цього пости потраплять до співробітників берлінської медіакомпанії Correctiv, яка перевірить їх достовірність, а потім, у разі необхідності, додасть до публікацій спеціальну позначку з попередженням.

Прийняті компанією Facebook заходи, мабуть, стали реакцією на заяву міністра юстиції Німеччини Хайко Маасу, що з'явилося в кінці грудня. Тоді чиновник розповів, що німецький уряд розглядає можливість прийняття закону, який дозволить штрафувати соціальну мережу Facebook за невидалення фейкових новин і поширення матеріалів, що пропагують мову ворожнечі.

Читайте на Infokava.com: У Німеччині будуть штрафувати за фейкові новини у Facebook

В останні місяці Facebook стала регулярно піддаватися критиці у зв'язку з великою кількістю фейків, поширюваних користувачами соцмережі. Вважається, що такого роду інформація могла серед іншого вплинути на результати президентських виборів в США і на результат референдуму про вихід Великобританії з ЄС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме