"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кайлі Міноуг зізналася, що ніколи не стане мамою


48-річна співачка Кайлі Міноуг дала відверте інтерв'ю британському виданню The Times. У розмові з журналістами Міноуг, яка зустрічається з хлопцем, на 20 років молодший за неї, розповіла про важку боротьбу з раком і її наслідками.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на hochu.ua

За словами артистки, лікування катастрофічно вдарило по її здоров'ю. Вона вже оголосила своєму коханому, акторові Джошуа Сассу, що вони навряд чи коли-небудь стануть батьками."Коли ви хворі на рак, вам доводиться прийняти той факт, що, швидше за все, ви більше не зможете мати дітей. Повірте, коли хтось говорить вам: "Ну, зараз є стільки можливостей стати матір'ю", вам хочеться кричати.
- розповіла артистка

Навіть досягнення сучасної медицини, навряд чи допоможуть Кайлі Міноуг в її проблемі.

"Звичайно, це приголомшливо, що у сучасному світі є безліч можливостей. Це чудово! Але коли ви раптом втратите ту саму природну здатність, яка здавалася чимось само собою зрозумілим, ви думаєте: "Так, як і раніше, залишається багато можливостей, але..."
- говорить Кайлі

За словами артистки, вона дуже довго звикалася з думкою, у неї не буде дітей.

"Думаю, у кожної жінки є образ її майбутньої дитини, кожна думає: "Цікаво, як вона буде виглядати? Це буде хлопчик чи дівчинка? Чим вона буде схожа на мене?" Але у мене не буде рідної дитини, і це сумно. Я довгий час дивилася цьому факту в обличчя, щоб нарешті прийняти його."
- поділилася співачка.

Нагадаємо, в 2005 році Кайлі Міноуг поставили діагноз рак грудей. Після тривалого лікування вона впоралася з хворобою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини