"Підтримати"
Новини
Всі новини

Австралійські вчені створили таблетку, яка спалює жири

Австралийские ученые создали таблетку, которая сжигает жиры

В Австралії створили жироспалювальну таблетку. Вона допоможе тим, хто не може ходити в спортзал. Такий засіб вже створили вчені з Австралії і успішно випробували на мишах.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на health.mail.ru

Препарат запускає в організмі процеси спалювання жирів, а також позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Творці таблетки, правда, відзначають, що зниження ваги вона не викликає. Стаття про розробку опублікована в журналі Cell Reports.

Шон Макгі (Sean McGee) і його колеги з Університету Дікіна (Deakin University) спершу вивчили, як відбувається процес спалювання жирів в організмі мишей, які виконують різні вправи. Це допомогло їм знайти білок, який грає ключову роль у розщепленні жирів. Дослідники генетично модифікували білок, вивівши лінію мишей, у яких навіть без додаткового фізичного навантаження був прискорений метаболізм.

Після цього вони вирішили створити на основі цього білка лікарський препарат, прийом якого який би імітував ефект від занять спортом. Вони успішно випробували ліки на мишах: тварини, які приймали препарат, володіли більшою витривалістю, процес жиросжигания у них був більш активним, а рівень жирних кислот і цукру в крові був знижений. Позбавити від зайвої ваги ліки не допомогли: тварини з прискореним метаболізмом їли більше, ніж зазвичай, що, втім, очікувано.

Дослідники тепер планують випробувати ліки і на людях. Вони сподіваються, що вони буде діяти аналогічно: прискорять метаболізм жирів і поліпшать стан серцево-судинної системи. Вони допоможуть тим, хто входить у групу високого ризику розвитку захворювань серця, але при цьому не має можливості займатися спортом через протипоказання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме