"Підтримати"
Новини
Всі новини

Страсний тиждень. День сьомий - Воскресіння Христове

18:27, 01 травень 2016
1 961
Страстная неделя. День седьмой - Воскресение Христово


Пасха - це головне свято для всіх християн. В цей день ми радіємо і торжествуємо - адже Великдень символізує позбавлення людей від рабства, вічне життя і блаженство, даровану їм через спокутну жертву Христа Спасителя.

Що не можна робити у Воскресіння Христове

В цей день не можна лаятися і сумувати. Всі сім днів треба бути добрішими, щоб не чорнити злом душу в дні найбільшого свята всіх християн.

Не можна напиватися. Все має бути в міру - в тому числі, їжа та алкоголь. Це властиво для будь-якого дня у році, однак на Великдень подібні вчинки гірше подвійно.

Не можна їздити на кладовищі. За переказами, померлі завжди знаходяться з нами на світлому тижні Христового Воскресіння, так що краще відвідувати кладовища після свята.

У свято не можна бути жадібними і скупими. На Великдень прийнято ділитися їжею з бідними та нужденними.

Небажано в цей день прибирати в будинку. Не варто робити генеральне прибирання в повному сенсі цього слова, присвячуючи півдня миття підлог і витирання пилу.

Як варто провести Великдень

Радіти, пригощати інших, запрошувати їх до себе в гості, відвідувати хворих. Одним словом, все те, що приносить радість твоєму ближньому, а значить - і тобі.

І пам'ятайте, що Пасха - це не 24 години, а як мінімум цілий тиждень - Світла седмиця. У богослужбовому плані Воскресіння Христове святкується сім днів.

За матеріалами Подробиці

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини