"Підтримати"
Новини
Всі новини

Розкрито брехню прес-служби НБУ: Родина керівника НБУ Гонтарєвої все-таки нажилася на рядових вкладників "Дельта банку"

Раскрыта ложь пресс-службы НБУ: Семья руководителя НБУ Гонтаревой все-таки нажилась на рядовых вкладчиках "Дельта банка"

Журналісти Infokava.com вже писали про те, що керівництво НБУ, зловживаючи службовим становищем, інформувало членів сім'ї глави НБУ Валерії Гонтарєвої про фінансовий стан ПАТ "Дельта Банк" і надало їм можливість зняти кошти з депозитних рахунків на суму близько 12,5 млн. грн. Прес-служба Нацбанку тоді ще називала це наклепом і погрожувала судом всім, хто опублікує цю історію.

Читайте на Infokava.com: Син Глави НБУ дуже вчасно вивів гроші з "Дельта-банку". НАБУ початоло розслідування

Так от, вклади в Дельті у сім'ї Антона Гонтарєва - не просто були, а були зняті тоді, коли нікому з пересічних вкладників гроші вже не віддавали. Це випливає з відповіді ліквідатора ДБ Кадирова, який був направлений в Антикорупційне бюро за фактом перевірки відомостей, опублікованих журналістом Олександром Дубинським . Він знову підняв це питання і опублікував документи, які свідчать про те, що у невістки Валерії Гонтарєвої таки був особистий депозит у "Дельта Банку", який вона успішно зняла прямо в розпал кризи.

Раскрыта ложь пресс-службы НБУ: Семья руководителя НБУ Гонтаревой все-таки нажилась на рядовых вкладчиках "Дельта банка"
Раскрыта ложь пресс-службы НБУ: Семья руководителя НБУ Гонтаревой все-таки нажилась на рядовых вкладчиках "Дельта банка"


Останній внесок дружина Антона Гонтарєва успішно вилучила з банку в середині листопада 2014 року, коли в банкоматах грошей вже не було. До речі, зверніть увагу на те, як старанно ліквідатор ДБ Кадиров виводить невістку Гонтарєвої з під удару.

Детектив НАБУ Ст. Жукова запросила інформацію по депозитах. І отримала відповідь - депозити оформлені он-лайн, і оскільки клієнтка не роздрукувала договір "ми не можемо надати інформацію про нього".

Наче б то те, що дружина Антона Гонтарєва не роздрукувала договору, - має хоч якесь значення для побудови виписок за рахунками та надання інформації. Договір укладено, рахунки під договору відкриті, депозити працювали і відсотки нараховувалися.

Так що слідчим НАБУ треба копати далі, якщо звичайно вони не вирішили спустити справу на гальмах. А така підозра - є.
Питання слідчий задає по видачі з ПОТОЧНОГО рахунку. А не з депозитних. І повинен отримати виписку з ПОТОЧНОГО рахунку 2620, керованого карткою. А у відповіді про поточних рахунках нічого! Між тим їх у невістки Гонтарєвої в Дельті було багато - два в гривні, в доларах і в один євро.

"Раджу слідству взяти з них виписки - як з карткової системи IS card, так і з "опердня" Б2. Інакше нічого ніхто не побачить і не зрозуміє куди копати далі." - пише Дубинський у своєму Фейсбуці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини