"Підтримати"
Новини
Всі новини

Болгарія відмовилася "розморозити" будівництво "Південного потоку"

Болгария отказалась "разморозить" строительство "Южного потока"

Болгарські депутати відхилили пропозицію проросійської опозиційної партії «Атака» відновити роботу над проектом «Південний потік». З 109 депутатів, які брали участь у голосуванні, 25 парламентаріїв підтримали пропозицію, 17 були проти. Ще 65 утрималися.

Під час дебатів лідер «Атаки» Вільний Сидерів заявив, що Болгарія повинна взяти ініціативу в свої руки і запропонувати Росії відновити «Південний потік». На його думку, з російського боку надходили сигнали, що РФ ще не повністю відкинув ідею проекту, пише hubs.ua

На початку грудня 2014 року Президент Росії Володимир Путін і глава «Газпрому» оголосили, що газопровідний проект «Південний потік» закрито.

На початку цього року болгарські ЗМІ повідомили, що Москва найближчим часом оголосить про відновлення проекту газопроводу «Південний потік». Такий сигнал від російської влади нібито отримав болгарський прем'єр-міністр Бойко Борисов. Проте в РФ цю інформацію спростували. Пізніше Болгарія запропонувала свою альтернативу російському проекту газопроводу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини