"Підтримати"
Новини
Всі новини

Міськрада Дніпропетровська планує провести реконструкцію "Привокзальної площі"

Горсовет Днепропетровска планирует провести реконструкцию "Привокзальной площади"


На місці пам'ятника Петровському в міській раді обговорюють, що ж звести. Можливо з'явитися монумент героям АТО.

На Привокзальній площі звільнилося місце: після того, як пам'ятник Петровському був повалений. Жителі міста почали активно обговорювати питання про те, що ж з'явиться на місці монумента радянському революціонеру.

Городяни стурбовані одним питанням: пора б прибрати з Привокзальної площі незаконних торгашів, волоцюг, жебраків, злодіїв і величезні купи сміття.

Що думає влада

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, міськрада планує замовити проект комплексної реконструкції Привокзальної площі з переходом до вул. Курчатова та пр. Нигояна.

"Будуть проведені такі роботи: підняття бордюрного каменю, будівництво тротуарів, доведення до одного рівня дорожнього покриття трамвайних шляхів. Крім запланованого, зараз обговорюємо, що буде зі сквером, де кільце трамвая. Є різні пропозиції. Це буде обличчя міста", — сказав Михайло Лисенко.

Зараз стоїть питання: що ж прикрасить Привокзальну площу Дніпра? Дискусії вже в розпалі. Зокрема, розглядають варіанти пам'ятника "кіборгам" АТО чи святому Петру.

Терміни реконструкції - максимально стиснуті.

Якщо міської влади і вдасться втілити задумане в реальність - то не раніше, ніж через 2 роки.

"Крім проекту потрібно провести масу досліджень. Вирішити, як це буде зістиковано з комунікаціями метро, і так далі. Все це буде зроблено і все це будемо обговорювати. Вже є пропозиції від ряду проектних організацій. Моя особиста точка зору – може комусь подобатися чи ні – я вважаю, не стоїть на місці пам'ятника ставити інші пам'ятники. При моїй великій повазі до воїнів АТО і Небесної Сотні, я вважаю, що там має бути концептуальна конструкція, як у цивілізованих містах світу. Руки, наприклад. Або як у Нью-Йорку – там я бачив величезне вухо. А для наших героїв ми знайдемо багато інших місць", - заявив Михайло Лисенко.

Чого хоче народ

Дніпропетровці хочуть одного - бачити чисту, красиву, доглянуту Привокзальну площу. Незаконна торгівля псує репутацію та обличчя міста. В очі кидаються сумнівні торгові точки, велика кількість жебраків, катастрофічні купи сміття і відсутність нормальних тротуарів. Владі ж залишається прислухатися до голосу народу.

За матеріалами Сайт міста Дніпропетровська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини