"Підтримати"
Новини
Всі новини

Арсеній Яценюк доручив збільшити зарплати військовим на Донбасі

Арсений Яценюк поручил увеличить зарплаты военным на Донбассе


Яценюк доручив розглянути питання про збільшення зарплат військовим на Донбасі. Прем'єр нагадав, що в поточному році уряд на 16 млрд грн збільшив фінансування сектору безпеки і оборони

Арсений Яценюк поручил увеличить зарплаты военным на Донбассе


Арсеній Яценюк дав доручення Міністерству фінансів України, МВС та іншим профільним відомствам розглянути питання про збільшення грошового забезпечення для прикордонників та інших військових підрозділів, які знаходяться в зоні бойових дій, зокрема, військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони, СБУ.

Про це Яценюк повідомив сьогодні в передачі "10 хвилин з прем'єр-міністром", відповідаючи на запитання користувача Facebook, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

Яценюк нагадав, що в поточному році уряд на 16 млрд грн збільшив фінансування сектору безпеки і оборони - до 113 млрд.

Він підкреслив, що в Збройних силах стрілок раніше отримував 2 тис. 341 грн, зараз – 7 тис., що на 4 тис. 659 більше. Командир взводу раніше отримував 3 801 тис. грн, сьогодні – 9 тис. Для командира роти виплати збільшилися з 5 тис. 096 до 11 тис. грн. Для командира батальйону – з 5 тис. 664 до 13 тис. грн. Для командира бригади – по 6 501 тис. до 16 тис. грн.

"Аналогічна схема та аналогічні обсяги грошового утримання, які отримують українські військовослужбовці, застосовуються і в Національній гвардії України", – зазначив глава уряду.

За матеріалами Сьогодні

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини