"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ангела Меркель: Перебувати на території Німеччини біженці довго не зможуть

Ангела Меркель: Пребывать на территории Германии беженцы долго не смогут


Канцлер Німеччини оголосила, що всі біженці повернуться додому після військових конфліктів.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що всі мігранти з Близького Сходу отримують тимчасовий статус "біженця" та після завершення збройних конфліктів в їх країнах повинні будуть повернутися на батьківщину.

Меркель ще раз наголосила, що статус "біженець" дається на тимчасовий період. Через якийсь час всі мігранти зможуть повернутися додому. Перебувати на території Німеччини вони не зможуть довго. Рано чи пізно влада розпорядиться, щоб біженці змогли повернутися додому. За словами канцлера, необхідно пояснити людям, що їм надається тимчасовий статус.

"Ми повинні сказати людям, що це тимчасовий статус резидента, і ми сподіваємося, що коли буде знову досягнуто миру в Сирії, коли "Ісламська держава" буде переможено в Іраку, тоді ви повернетеся додому", - сказала Меркель.

Канцлер вважає, що час спокою та вирішення військових конфліктів на Сході незабаром завершиться.

Крім цього, Ангела Меркель згадала про напади, які були здійснені мігрантами в Кельні на початку січня 2016 року. Було повідомлено, що міграційна політика в Німеччині буде жорсткішою, а контроль - посилений , оскільки не можна допустити порушення законів країни з боку біженців. Всі правопорушники в Німеччині, з боку біженців, будуть покарані.

За матеріалами ТВЦ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме