"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мустафа Найєм: як у Верховній Раді позбавляються від "неугодних"

Мустафа Найем: как в Верховной Раде избавляются от "неугодных"

Останнім часом ми дуже часто згадуємо про режим і схеми уряду Януковича. Але, схоже, чинна влада вирішила побити всі антирекорди своїх попередників.

Нардеп Мустафа Найєм пише у своєму Фейсбуці про те, як у Верховній Раді "зливають" неугодних колег.

Віктор Чумак - народний депутат. В кінці минулого року розпорядженням Кабінету міністрів він був призначений у Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК). Сам по собі цей орган зараз не працює, оскільки з п'яти членів призначені лише троє і за фактом НАЗК недієздатний. Без цих двох членів неможлива ні реєстрація органу, ні створення, ні призначення голови. Таким чином, і дефакто, і юридично Віктор Чумак не поєднує свій статус з будь-якою іншою посадою, а також не отримує в іншому органі зарплату.

Тим не менш, регламентний комітет Верховної ради в екстреному порядку прийняв рішення про винесення в зал питання про позбавлення Віктора Чумака мандата. Формально - за сумісництво. Цей той самий регламентний комітет, який тижнями не міг прийняти рішення по Андрію Клюєву, не давав відповіді за Романом Насировим, коли той продовжував залишатися народним депутатом вже очолюючи Податкову і т. п.

Очевидно, сумісництво - це лише привід. За фактом, пан Чумак не дуже зручний у Раді. А що там потім буде з НАЗК поки ніхто не розуміє (судячи з того, як затягується запуск органу, він може зависнути в повітрі). Ну і подсупдно, оскільки Віктор Чумак - мажоритарник, звільняється округ. У народі це називається "збити" або "злити".

І цей прийом не новий. Особливо успішним він був за часів Віктора Януковича. Через той же регламентний комітет. Мавпи інші, граблі ті самі .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини