"Підтримати"
Новини
Всі новини

Датчанка захищалася від біженця - потрапила під суд

Датчанка защищалась от беженца - попала под суд


17-річну громадянку Данії збираються віддати під суд за те, що вона в цілях самооборони бризнула в обличчя агресивно налаштованому мігрантові перцевим балончиком.

Застосування даного засобу забороняється на території Датського королівства.

Обвинувачена дівчина розповіла, що вона йшла по своїм справам на вулиці і тут гість з Півдня напав на неї і мав намір зґвалтувати, але на щастя в її сумці знаходився перцевий балончик, за допомогою якого їй вдалося врятуватися від зґвалтування. Проте поліцейські не стали на бік дівчини.

Датчанка защищалась от беженца - попала под суд


За словами представників місцевих правоохоронних органів, за використання перцевого балона дівчині може загрожувати грошовий штраф і навіть арешт.

При цьому мігрант, який за словами дівчини напав на неї, у цій справі фігурує в якості жертви нападу 17-річної датчанки. Він заявив поліцейським, що навіть не думав нападати на неї і підійшов до дівчини з виключно благими намірами, проте вона відреагувала агресивно.

Скандал з домаганнями біженців до європейських жінок набув поширення після новорічних свят, коли жительки німецького Кельна заявили в поліцію про велику кількість нападників - мігрантів.

У новорічну ніч група агресивно налаштованих мігрантів почала демонстративно приставати на центральній площі до жінок. У свою чергу німецькі власті звернулися до німкеням із закликом не провокувати мігрантів і триматися від них на відстані витягнутої руки".

За матеріалами lifenews

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини