"Підтримати"
Новини
Всі новини

23 січня - свята, іменини, народні прикмети

23 января - праздники, именины, народные приметы

Свята сьогодні

День ручного письма (День почерку)
Зростаюча з кожним роком популярність комп'ютерів, електронної пошти та електронних блокнотів, СМС, наборів стікерів з надрукованими фразами-підказками, а також інших засобів швидкого спілкування поступово відводить сучасної людини від можливості висловити свої думки, написавши їх власноруч. Можливо, в недалекому майбутньому лист або листівка, написані «від руки», стануть бажаним придбанням.

Щороку 23 січня у світі відзначається День почерку або, кажучи більш елегантно, День ручного письма (National Handwriting Day), який заснований з метою нагадати всім нам про унікальність ручного письма, про необхідність практикуватися в ньому, про неповторність почерку кожної людини.

Іменинники сьогодні: Анатолій, Антип, Григорій, Зіновій, Макар, Павло, Петро, Феофан

Народний календар:

Григорій-літоуказатель
Свято отримало свою назву на честь святителя Григорія Богослова. Він жив у 4 столітті в Каппадокії і вважається одним з Отців церкви.

Літоуказателем його прозвали тому, що в цей день можна було передбачити, яким буде літо — дощовим або посушливим. Говорили, що якщо на стоги опуститься іній, то літні місяці будуть сирими. Вітер з півдня віщував численні грози.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини