"Підтримати"
Новини
Всі новини

Липецька кондитерська фабрика переїде у Херсон?

Липецкая кондитерская фабрика переедет в Херсон?

З метою соціально-економічного розвитку регіону та залучення інвестицій на Херсонщину Херсонська облрада вирішила звернутися до Президента України Петру Порошенку і трастовому N. M. Rotschild & Sons Limited з пропозицію про переведення потужностей Липецької кондитерської фабрики ROSHEN на територію Херсонської області.

У зверненні до Президента депутати сподіваються на початок широкомасштабної економічної агресії з боку Російської Федерації, яка вступила у фазу ембарго з 1 січня 2016 року, повідомляє Infokava.com з посиланням на kherson.net.ua

Після набрання чинності постанови КМУ "ПРО заборону ввезення на митну територію України товарів з Російської Федерації", український інвестор в Росії опинився у фактичній ізоляції.

Читайте на Infokava.com: Куприй: підприємства Порошенко забезпечують РФ товарами на суму близько $30 млн на рік

Так, Липецька кондитерська фабрика, яка інвестувала в 2010-2013 роках у виробництво в Росії 3 млрд 573 млн рублів подається натиску. Майно на 2 млрд рублів було заарештовано Головним слідчим управлінням Російської Федерації в 2015 році.

Тому депутати Херсонської облради просять Президента прийняти економічно обґрунтоване рішення перевести потужності цієї фабрики в Херсонську область, що дозволить регіону розвиватися і залучати іноземних інвесторів.

Також депутати просять Петра Порошенка приїхати в регіон з робочим візитом для зміцнення авторитету області. В цьому питанні депутати сподіваються на те, що Херсонщина - одна з чотирьох областей України, в яких Петро Порошенко не був за час президентського терміну, хоча регіон єдиний має сухопутний кордон з окупованим Кримом. В облраді впевнені, що Херсонська область має унікальні географічні та геополітичні переваги, реалізації яких Президент може допомогти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме