"Підтримати"
Новини
Всі новини

2015 рік: Досягнення в сфері соцзахисту Дніпропетровщини

2015 год: Достижения в сфере соцзащиты Днепропетровщины


Соціальну підтримку на Дніпропетровщині надають не тільки пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим сім'ям. Особлива увага - бійцям АТО і переселенцям. Якими досягненнями у сфері соцзахисту Дніпропетровщини запам'ятався 2015-й рік ця стаття.

122 квартири отримали бійці АТО

Дніпропетровщина придбала більше всіх в Україні квартир для сімей атошников. У 2015-му ключі від власного житла отримали 122 сім'ї. В першу чергу, це ті, хто втратив на війні близьку людину або отримав важкі поранення. Житло будуть вручати і в 2016-м. Квартири сім'ям атошников виділять в будинку на лівому березі Дніпропетровська, який в наступному році добудують за обласні кошти.

Більше 360 тис. сімей Дніпропетровщини отримали субсидію

На кінець року субсидію в Дніпропетровській області отримували 362 тис сімей. Оформити таку держдопомогу можна було особисто, поштою або по інтернету. Останній спосіб придбав популярність - документи на оформлення субсидії в електронному вигляді надали близько 5 тис. жителів регіону.

Дніпропетровщина першою в Україні запустила онлайн соцпослуги

За завданням голови області Валентини Резніченко Дніпропетровщина крок за кроком переходить в режим онлайн. Всі популярні соціальні послуги в регіоні можна отримати через Інтернет. Ніяких черг і виснажливих походів в управління соцзахисту. На сайті iGov доступно оформлення субсидії, допомоги дітям-сиротам, малозабезпеченим, при народженні дитини і т. д.

Бійцям АТО і переселенцям допомогли освоїти нові професії

Демобілізованим бійцям АТО і переселенцям допомагають освоїтися в мирному житті - отримати нову спеціальність і знайти роботу. У центрі зайнятості пропонують освоїти понад 160 професій.

В допомогу атошникам - безкоштовні курси, організовані "Центром допомоги бійцям АТО" при облдержадміністрації. На них можна вивчити англійську мову, освоїти програмування або навчитися водити машину.

Для переселенців влаштували "Дні кар'єри". Це тренінги з працевлаштування, консультації психологів, юристів та представників центрів зайнятості, інформація про міжнародні гранти та вакантних місцях.

Більше 400 дітей-сиріт знайшли нові люблячі сім'ї

У 2015 році 146 дітей знайшли піклування в дитячих будинках сімейного типу, 106 - в прийомних сім'ях, ще 183 дитини всиновили. Всього понад 400 дітей у минулому знайшли нові люблячі сім'ї.

За матеріалами Сайт міста Дніпропетровська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини