"Підтримати"
Новини
Всі новини

Робимо декоративний ставок з непотрібної ванни

Вам будуть потрібні:
1. Пісок 50-70 кг.
2. Гравій для дренажу - 2 відра.
3. Велика стара каструля без дна або лист жерсті 70х60 см.
4. Тачка, відро, лопата.
5. Рулетка, вимірювач рівня.
6. Довга дошка (на довжині ванною).

1. Поставте ванну на землю і за допомогою кілочків і натягнутої між ними нитки позначте кордону майбутнього котловану. Додайте ще 20 см для піщаної подушки.
2. Вирийте яму, попередньо знявши шар дерну. Глибина повинна бути такою, щоб ванна виявилася вище рівня землі на 5 см з урахуванням піщаної подушки (20 см). У місці, де буде знаходитися слив, вирийте додаткову яму глибиною 60 см і шириною 50-60 см.
3. Поверніть лист жерсті по діаметру ями. Вставте металеву форму в яму так, щоб її краї височіли над землею на 30 см. Насипте в воронку щебінь або гравій на 20 см. Покладіть на дно піску товщиною 20 см для вирівнювання. Приберіть бляшаний аркуш.
4. Встановіть ванну, щоб зливний отвір виявилося точно над щебеневою подушкою. Досипайте пісок, змочуючи водою, щоб він заповнив всю порожнечу між стінками і землею. Одночасно наливайте воду у ванну, щоб рівень води зрівнявся з рівнем піску,
5. Краї ванни можна декорувати каменями або укласти на них знятий дерен і висадити по краю вологолюбні рослини. Усередині водойми рослини можна садити в горщиках або прямо в мішках з грунтом. А якщо насипати на дно шар гравію і піску, то в саму ванну.Матеріал: Секреты жизни

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме