"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 найбільш агресивних порід собак

10 самых агрессивных пород собак

Будь-яка собака може вкусити. Це факт. Тим не менш, деякі собаки зроблять це з більшою ймовірністю, ніж інші. Може бути це звучить, як несподіванка, але самі агресивні породи собак – це не обов'язково найбільш небезпечні породи.

Такса
Сюрприз! Згідно з нещодавно проведеним дослідженням, ця невелика собака була визнана найбільш агресивною породою у світі. І не дивлячись на те, що такса не може завдати серйозної шкоди людині, як би сильно не кусала, цей маленький монстр відомий своєю ненавистю до незнайомців. Як виявилося, одна з 5 такс хоч раз в житті покусала незнайомця, а одна з 12 – нападала на власного господаря.
10 самых агрессивных пород собак


Чихуахуа
На другому місці знаходиться ще одна порода, яку навряд чи хтось може сприймати серйозно. Коли справа доходить до агресивності, деякі собаки можуть перевершити чихуахуа. Насправді, з більшою ймовірністю вас вкусить чихуахуа, ніж доберман!
10 самых агрессивных пород собак


Джек-рассел-тер'єр
Маленькі породи свій невеликий розмір компенсують агресивністю. Третьою в списку найбільш агресивних собак у світі стала ще одна "іграшкова" собака, а зовсім не пітбуль або бульдог, як очікувалося. Джек-рассел-тер'єр це... тер'єр і цим все сказано: тер'єри взагалі не терплять грубого поводження і будуть відчайдушно чинити опір. Тому стежте за дітьми, які можуть досить брутально грати з чотириногими вихованцями.
10 самых агрессивных пород собак


Різеншнауцер
Мало того, що різеншнауцери агресивні (особливо до інших собак, але і до незнайомих людей теж), це ще й досить великі собаки, що робить їх в два рази небезпечніше будь-якої із згаданих вище порід! Більше того, ця службова порода вимагає спеціальної дрессировкм, і, відповідно, їй необхідний особливий контроль. З-за своїх великих розмірів і гучного лякаючого гавкоту різеншнауцери вважаються хорошими сторожовими собаками.
10 самых агрессивных пород собак


Ротвейлер
Ротвейлер – одна з найпопулярніших порід в світі. Ці чотириногі – дійсно дивовижні собаки. Однак варто мати на увазі, що ротвейлер може вести себе агресивно по відношенню до інших собакам, а враховуючи його силу, це іноді може призвести до неприємних наслідків. Більш того, ротвейлер відчайдушно захищає свого господаря, і це може проявлятися в агресивності по відношенню до незнайомців, якщо собака відчує, що її власник знаходиться в небезпеці.
10 самых агрессивных пород собак


Чау-чау
Чау-чау виглядають привабливими і милими. Але це не зовсім так. Дорослий чау-чау не відноситься до собак, яким можна довіряти, особливо коли мова йде про дітей і незнайомців: вони дуже дратівливі і своє право на їжу доводять агресивністю. Крім того, вони від природи хороші захисники і нікому не дозволять підійти до свого власника або до своєї території. Ви можете здивуватися, побачивши чау-чау у цьому списку, але правда полягає в тому, що вони все-таки одні з найбільш агресивних порід собак у світі.
10 самых агрессивных пород собак


Пітбуль
У той час як прихильники породи часто хвалять характер, м'якість і дружелюбність пітбулів, ніхто не може заперечувати, що у пітбулів все-таки присутні агресивні інстинкти. І хоча пітбуль може бути сімейною неагресивної собакою, по відношенню до інших собак і незнайомців він може виявляти сильну агресію. Вважається що ця собака може відрізняти друзів від ворогів, але, тим не менш, дрібні тварини (кішки і кролики) є для них здобиччю, і про це не слід забувати. Якщо ви досвідчений собаківник, і сповнені рішучості завести цю собаку, то будете приємно здивовані.
10 самых агрессивных пород собак


Папільон
Ця декоративна стильна собака насправді дуже сильно кусається! Папільони особливо агресивні по відношенню до дітей, тому що дуже швидко дратуються і не будуть терпіти будь-які знущання. Крім того, папільони активно захищають своїх власників, що може призвести до нападу на сторонніх.
10 самых агрессивных пород собак


Кокер-спанієль
Кокеры відносяться до одних з найбільш улюблених сімейних домашніх вихованців. Вони непогано захищають господарів, але не так сильно, щоб називати їх агресивними. Але тим не менш кокер-спанієлі потрапили в десятку завдяки генетичному захворюванні: деякі собаки цієї породи схильні до «синдромів люті». Це захворювання дуже небезпечно і призводить до раптових нападів собак на своїх господарів. Якщо у спанієля розвивається ця хвороба, то єдиний вихід, на жаль, приспати тварину.
10 самых агрессивных пород собак


Доберман-пінчер
Доберман має незаслужено погану репутацію, але останнім часом цей негативний образ поступово тане з-за того, що багато людей заводять цю собаку в якості домашнього улюбленця, тому його традиційна роль сторожового собаки відходить на другий план. Тим не менш, добермани не випадково використовувалися в якості сторожових собак. Добермани – хороші захисники своїх господарів і інстинктивно розуміють, коли господар дійсно в небезпеці. Але добермани можуть бути агресивні до інших собак або незнайомців, так що за ними варто уважно стежити.
10 самых агрессивных пород собак

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини