"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Олександрійська бібліотека - найяскравіший приклад геніальності людини і його нескінченної дурості одночасно.

Александрийская библиотека – ярчайший пример гениальности человека и его бесконечной глупости одновременно.Тут працювали такі великі уми, як Ератосфен, задовго до появи машин і супутників встановив форму нашої планети і практично точно обчислити її окружність. Тут же першими космологами створювалися перші глобуси, астрономом Гиппархом риси зоряні карти.

Тут була написана Повна Історія Світу у трьох томах, тут Евклід дав світові основи своєї геометрії, а Герон Олександрійський створив перший паровий двигун. Тут, на одній з полиць, лежало твір Аристарха Самоський, доводив, що Земля - ​​одна з планет, подібно іншим обертаються навколо Сонця, а зірки знаходяться надзвичайно далеко.

Подумати тільки, якщо хоча б 10% від колекції бібліотеки вціліло, яким був би світ сьогодні? На скільки б далеко пішов технічний прогрес за ці 2000 років? Але людська дурість не знає меж. Нескінченні війни і релігійна ворожнеча зробили свою справу.

Початком руйнування бібліотеки, як і всього міста, послужили Римські війни, справу продовжили християни, викорінювати всяке знання в ім'я свого кривавого бога, а закінчили мусульмани, що залишили лише руїни після свого навали.


Матеріал : vk.com/unbfacts

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини