"Підтримати"
Новини
Всі новини

У центрі Черкас розігнали антирегіоналівський мітинг, - Ігор Сичов

Черкаський журналіст Борис Скуцький повідомив в соцмережах, що “хатинка”, яка у вівторок була встановлена “антирегіоналівськими” мітингарями біля будівлі обласної адміністрації – розбита вщент, а доля пікетувальників невідома.
У центрі Черкас розігнали антирегіоналівський мітинг, - Ігор Сичов
Нагадаємо, що вже більше ніж тиждень триває стаціонарний пікет проти Олександра Вельбівця, якого обрали головою обласної ради. Йому закидають те, що він як колишній функціонер Партії регіонів не має жодного морального права обійняти таку високу посаду після Революції Гідності.

Читайте на InfoKava: Міський прокурор Черкас отримав "гарненький" хабар

Примітно, що у вівторок, коли фанерний будиночок для ночівлі пікетувальників тільки зводили, майор черкаської поліції пообіцяв його знести. Як виявилося, цей майор вже не вперше “душить” мирні протести в Черкасах, адже його обличчя дуже знайоме учасникам Революції Гідності. Тоді ще офіцер міліції, брав активну участь у блокуванні та залякуванні активістів, що в Черкасах боролися з режимом Януковича.

За нашою інсайдерською інформацією від працівників обласної адміністрації, новій демократичній владі дуже “муляв очі” цей пікет, і топ-чиновники області активно шукали варіанти його позбутися і очевидно сьогодні, коли стемніло, рішення прийшло.

Джерело: theformat.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме