"Підтримати"
Новини
Всі новини

До 2025 року всі автомобілі BMW стануть електрокарами

До 2025 года все автомобили BMW станут электрокарами

Німецький автогігант BMW Group обіцяє забезпечити всі без виключення моделі автомобілів електродвигунами. Таку модернізацію виробникові доведеться зробити, коли набудуть чинності закони Євросоюзу про обмеження на викид вихлопних газів.

Для цього на машини будуть установлювати електричну трансмісію з електродвигуном на всі моделі. При цьому ніхто не говорить про повну відмову від двигунів внутрішнього згоряння. У більшості моделей електродвигуни будуть встановлені в якості допоміжних.

Сьогодні BMW лідирує в Німеччині в сфері розробки електромобілів. Цілком ймовірно, що за баварським виробником підуть і конкуренти.

Розробка електрокарів в BMW ведеться в рамках Проекту i, який передбачає випуск екологічно чистих транспортних засобів. За даним проектом вже розроблені такі концепти, як MINI E, BMW Active E, BMW i3, BMW i8 і спортивний BMW i8 Spyder.

Сьогодні вже можна купити перших представників i-проекту: це п'ятидверний ліфтбек i3 і купе i8.
До 2025 года все автомобили BMW станут электрокарами

Публіка тепло зустріла ці моделі. Наприклад, i3 зайняв четверте місце по продажах у США серед усіх електрокарів. Всього в минулому році по всьому світу продано більше 17 тисяч BMW i3.

За матеріалами: econet.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме