"Підтримати"
Новини
Всі новини

Що хоче справжній чоловік?

12:33, 08 вер 2015
2 598
Відповідь на це питання спробували знайти дві молоді команди - Truman Gifts і Місцева Їжа Київ.

Что хочет настоящий мужчина?


У середині серпня Місцева Їжа спільно з Truman Gifts запустили перший тематичний ящик їжі - чоловічий. Протягом місяця дві команди ретельно вивчали ринок українських виробників, шукали баланс солодкого і солоного, розробляли спеціальний логотип і дизайн ящика, а також вирушили до деяких резидентів і заглянули на виробництво.

Результатом колаборації став чоловічий ящик Місцевої Їжі, що складається з 8 продуктів від локальних виробників. Враховуючи те, що хлопці з Truman Gifts знають все про переваги сильної статі, а Місцева Їжа - про локальних виробників, обов'язки розподілилися самі собою: перші рекомендують і вибирають, а другі - шукають кращих виробників.
Что хочет настоящий мужчина?

Чоловічий ящик Місцевої Їжі - об'єднання знань про потреби чоловіків і ринку виробників. «Це не просто набір продуктів, а бокс з чоловічими історіями, секретами виробництва і нестримним бажанням удосконалюватися», - говорить Паша, засновник Truman Gifts.
«Ідея створення тематичного ящика у Місцевої Їжі народилася давно. А ось познайомилися з Truman випадково. Для нас залишили великий пакет з тістечками у хлопців в магазині, - згадує Марина, со-засновниця Місцева Їжа Київ, - ми не могли просто забрати продукцію і піти, а познайомившись з хлопцями зрозуміли, що першим запустимо чоловічий ящик і саме з ними ».

Truman Gifts (www.trumangifts.com) - спеціалізований магазин дизайнерських речей для чоловіків.

Місцева Їжа Київ (www.localfood.com.ua) - знають кращих локальних виробників їжі та напоїв, активно допомагають їм у розвитку, доставляючи продукцію всім бажаючим.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини