"Підтримати"
Новини
Всі новини

Український футбол вражає Європу: перемога української збірної у Іспанії

Збірна України з футболу зустрілася із Іспанією на НСК “Олімпійський” в рамках четвертої зустрічі сезону в Лізі націй УЄФА. Ця перемога України стала першою в історії протистоянь збірних в офіційних матчах. До цього була одна нічия та п’ять виграшів Іспанії, повідомляє УНН.

На 12 хвилині Бущан здійснив сейв після гострого удару головою від Родріго. Через кілька хвилин Фаті мав чудовий шанс аби відзначитися, але голкіпер був на місці. На 21 хвилині Серхіо Рамос завдав небезпечний постріл зі штрафного під поперечину, але Бущан в карколомному стрибку перевів ігровий снаряд на кутовий.

А єдине взяття воріт сталося на 76 хвилині. Ярмоленко довгою передачею з центра поля закинув м’яч на Циганкова і півзахисник “Динамо” скористався тим, що Де Хеа покинув рамку воріт та завдав прицільного пострілу — 1:0.

Примітно, що ця перемога стала першою в історії протистоянь збірних в офіційних матчах. До цього була одна нічия та п’ять виграшів Іспанії.

Додамо також, у групі Україна набрала 6 очок і відстає від лідера Іспанії тільки на один бал.

* * *

Президент України Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу з перемогою над Іспанією. Про це йдеться у його заяві у Telegram.

“Вітаю нашу збірну з перемогою над однією з найсильніших збірних світу — командою Іспанії! У складних кадрових умовах, коли мало хто вірив, коли і нічию вважали б чудовим результатом, ви вийшли на поле, билися за честь України і перемогли! Дякую, що подарували усій країні свято, яке так було нам потрібно! Пишаємось вами, хлопці!!!”, — написав Зеленський.

* * *

Український гравець ФК “Істіклол” Олексій Ларін названий найкращим центральним захисником чемпіонату Таджикистану за версією порталу “Sport in Tajikistan”.

Ларін допоміг клубу стати чемпіоном країни у боротьбі із 9-ма клубами — 45 очок в 18 турах, і портал “Sport in Tajikistan” оцінив захисні навики нашого земляка.

У цьому сезоні 26-річний українець забив 1 гол і зробив 1 результативну передачу в 14 матчах чемпіонату.

Додамо, Ларін значився в ФК “Дніпро” та “Арсенал-Київ”, але не провів за них жодного матчу. Мав досвід виступу за болгарський “Дунав”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.