"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дванадцятирічний українець Сєва Овсієнко став чемпіоном Європи з шашок Го

25-й Юнацький чемпіонат Європи з шашок Го-2020 відбувся в Хорватії у місті Стубицьке на якому виступили представники України. “Золото” континентальної першості здобув Всеволод Овсієнко у віковій категорії до 12 років, інформує прес-служба ММСУ.

Юний український спортсмен провів змагання, отримавши в результаті 5 перемог поспіль і титул дворазового чемпіона Європи, кубок, медаль та путівку на чемпіонат світу.

Крім того, медаль за кращий результат серед дівчат у групі до 12 років отримала українка Анна Мельник. Анна посіла 11 сходинку у турнірній таблиці з результатом три з шести виграних партій. Всього українська група до 12 років здобула 34 перемоги у партіях основних змагань.

Під час ведення Юнацького чемпіонату Європи відбувся також міжнародний парний турнір серед юнаків.

Нагороду за друге місце у категорії до 12 років отримала пара Марія Чернова (Київ) та Дмитро Стефанович (Рівне). Змішана пара Олеся Малко (Рівне) та Антоні Бугай (Польща) посіли третє місце у змаганнях до 16 років.

Також додамо, загалом в змаганнях взяли участь 162 спортсмени у трьох вікових категоріях: до 12, до 16 та до 20 років. Україну представляли 17 спортсменів у групах до 12 та до 16 років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.