» » » Марафон пустелею - спортсмен із Сумщини підкорив 165 кілометрів пісків
Всі новини

Марафон пустелею - спортсмен із Сумщини підкорив 165 кілометрів пісків

Бігун з Охтирки пробіг 165 кілометрів Оманською пустелею і прийшов до фінішу четвертим

23 листопада, в Омані на березі Аравійського моря завершився 5-й Oman Desert Marathon. Забіг на дистанції 165 км тривав шість днів під палючим сонцем. Євген Глива завершив 165-кілометрову дистанцію на 4-ій позиції. За його словами, біг по пустелі дійсно нелегке випробування, а травми і розчарування - це невід'ємна частина спорту, вони можуть зламати, або загартувати характер спортсмена. «Я розчарований місцем, але задоволений знову бути в строю і мати таку шалену підтримку! Спасибі, що були зі мною! », - написав Євген Гливи в facebook своїм прихильникам.

Нагадаємо, з весни він лікувався після травми, його перший старт був на початку листопада в Запоріжжі на напівмарафоні. Перемогу у важкому забігові по пісках здобув брат багаторазового чемпіона Оманської ультрамарфона Рашида Альморабіті, якому наш бігун програвав кілька років поспіль лічені хвилини, Мохаммед. Для нашого спортсмена - це непоганий результат, враховуючи що живе і тренується Євген Глива в абсолютно інших кліматичних умовах.