Новини
Всі новини

Українська спортсменка швидше за всіх пройшла Іспанією

Украинская спортсменка быстрее всех прошла по Испании

Українка Інна Кашина перемогла на 31-му Гран-прі зі спортивної ходьби — XI Memorial Manuel Alcalde. Змагання відбувалися на півдні Іспанії, у Гуадіксі (Андалусія, провінція Гранада).

Про це повідомила прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Кашина подолала дистанцію 5000 м за 22.31 хв. Найближча переслідувачка українки, іспанка Марія Перес Гарсія, відстала від неї на 26 секунд. Змагання серед чоловіків виграв господар турніру Луіс Альберто Амезкуа Балбоа (20.21 хв).

Нагадаємо, що Інна Кашина брала участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро і фінішувала там 21-ю у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км.

Інна Кашина народилася у Сумах у 1991 році. Спеціалізується в спортивній ходьбі. Представниця клубу «Спартак» (Сумська область). Перемогла в чемпіонаті України з легкої атлетики 2015 року, встановивши кращий результат сезону в світі в спортивній ходьбі на 3000 метрів. Фінішувала Кашина з результатом 12 хвилин 21,17 секунди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.