Новини
Всі новини

Збірна України привезла 13 медалей з чемпіонату світу з легкої атлетики

Сборная Украины привезла 13 медалей с чемпионата мира по легкой атлетике

Шість золотих, п'ять срібних і дві бронзові медалі привезли українські спортсмени з чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів, який приймало місто Перт (Австралія).

Ці змагання ще звуться "чемпіонат майстрів", тому що в них беруть участь імениті в минулому спортсмени, щодавно завершили спортивну кар'єру, але не розпрощалися зі спортом. Вік спортсменів не обмежений.

Збірна України виграла 13 медалей чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання 26 жовтня-7 листопада 2016 брав Перт (Австралія), повідомила Федерація легкої атлетики України.

Три рази на п'єдестал пошани піднявся Іван Пушкін (вікова категорія М85). Він переміг у спортивній ходьбі на 5000 м, 10000 м і 20000 м.

Чотири рази на п'єдестал піднімалася Валентина Крепкіна (W50). Вона здобула перемогу в секторах для потрійного стрибка і стрибків з жердиною, а також виграла срібну медаль зі стрибків у довжину і бронзову в бігу на 80 метрів з бар'єрами.

Олександр Лисенко (М60) став чемпіоном світу в бігу на 1500 метрів і виграв дві срібні медалі - в бігу на 800 метрів і 2000 метрів з перешкодами.

Володарями срібних медалей також стали Олег Крамар (М50) зі стрибків у висоту і Наталя Сорокіна (W40) зі стрибків у довжину.

Українські легкоатлети-ветерани гідно представили країну на чемпіонаті світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.