Поліція Парижа знайшла в автомобілі терористів автомати Калашнікова

У кинутому на околиці Парижа автомобілі виявлено три автомати Калашникова.

Таку інформацію повідомило джерело в правоохоронних органах Франції, передає видання Le Figaro.

За даними видання, саме автоматами Калашнікова були озброєні всі терористи у Парижі.

За версією слідства, терористи використовували чорний Seat. Машину правоохоронці вже знайшли. Автомобіль був кинутий злочинцями в Монтре.

Прокурор Франсуа Молен розповів, що, за свідченнями очевидців, бойовики використовували цей автомобіль як мінімум в двох місцях: під час нападу на бар La Casa Nostra на вулиці Фонтен, де загинули п'ятеро людей і під час нападу на ресторан La Belle Equipe на вулиці Шарон з 19-ма загиблими.

Чоловік, що взяв у оренду чорний Seat, раніше був затриманий біля кордону Бельгії.

У неділю в МВС Сербії підтвердили повідомлення про те, що серед терористів був уродженець Сирії, який зареєструвався 7 жовтня у Белграді як прохач притулку.
Раніше сербська газета "Бліц" опублікувала його ім'я: Ахмад аль-Мухаммад.

За даними сербської влади, він прибув на початку жовтня з Туреччини до Греції, а потім відправився з групою мігрантів на північ, діставшись через кілька днів до Сербії.

Його подальше переміщення невідоме. Але 13 листопада чоловік опинився в Парижі, де разом брав участь в атаках з рештою терористами.

Слідчі також виявили, що для зв'язку терористи використовували популярні ігрові приставки PlayStation 4 виробництва компанії Sony. У рамках цього розслідування, поліція провела серію спецоперацій в околицях Брюсселя, де була виявлена ​​як мінімум одна така приставка.

Глава бельгійського МВС Ян Ямбон в інтерв'ю журналістам розповів, що агенти ІГ використовували для зв'язку PS4, яку досить важко відстежити - значно складніше, ніж повідомлення, що передаються додатком WhatsApp.

А IP-адреси тих, хто використовує голосовий зв'язок PlayStation 4, відстежити значно важче, ніж мобільні телефони.

Згідно з уточненими даними, троє з восьми бойовиків, які вчинили напади, прибули до Парижа з Бельгії.

За словами прем'єр-міністра Франції Мануеля Вальса, експертам залишилося ідентифікувати ще 30 загиблих в результаті нападу терористів. Вже упізнані тіла 103 людей.

У той же час, за даними міністра закордонних справ Іраку Ібрагіма аль-Джаафарі, спецслужби Іраку отримали інформацію про те, що Франція, США та Іран знаходяться в списку країн, які можуть стати цілями нових терактів.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 13 листопада ввечері в Парижі були здійснені кілька терористичних атак. ЗМІ повідомили про два вибухи, здійснених терористами-смертниками біля стадіону Stad de France, а також відкриття вогню в громадських місцях. Поліція оточила район і провела спецоперацію з нейтралізації терористів. За останніми даними, жертвами атак стали 129 людей, більше як 350 осіб постраждали.