Все новости

Тука про вибори: "Ми, виборці, повинні вимагати від "обіцялкіних" виконання їхньої маячні

Навіть на дільницях спостерігачі та члени комісій з сумом зазначають низьку явку виборців. До того ж, більшість громадян, які прийшли, - це люди старшого віку.

Подивившись звіти, зрозумів - така ситуація по всій країні.

Чому?

Факторів, мабуть, багато. Але, мені здається, один з провідних - зневіра. Зневіра в те, що від тебе особисто, від втого вибору щось залежить в країні, в області, в місті.

Чому так відбувається?

На мою думку, тут ми маємо дві сторони однієї медалі.

Одна сторона - безвідповідальність брехливих кандидатів. Прагнучи досягти завітного мандату, вони здатні наобіцяти таку купу "ласощів", яку і за три каденції виконати не можливо. Тут тобі і "створення нових робочих місць", і "розвиток малого бізнесу", і "пенсії по 1000 євро", і ще хто-зна що. І все це - завтра ранком! Оберіть лише мене і... рай вам завтра гарантований. Дивлюсь я на всі ці пустопорожні цяцянки і так гидко стає на душі...

З іншого боку, з"явилась плеяда циніків, яка, не заморачуючись на обіцянках, практично відверто, кажуть: "від тебе нічого не залежить, ти лайно. Отже, візьми, хоч, від мене кіло гречки та іди собі жебракувати з Богом далі.". Різниці між першими і другими я не вбачаю.

Але, є й друга сторона проблеми! Багато років, приймаючи участь у виборах, більшість з нас виявляла свою громадянську позицію ЛИШЕ в день голосування. Тобто, от я весь такий громадянин, пішов, проголосував, а ви (можновладці) тепер будуйте мені комфортне життя.

Саме така безвідповідальна позиція і породила купу "обіцялкіних-покупалкіних"! Ви повірили "королеві копанок" про "пенсії по 500 євро"? Ви за неї голосували? А, чому ж ви не спіймаєте цю персону і не отримаєте з неї особисто свої 500 євро?!! Мало того, ви ще й надалі, не отримавши НІЧОГО з цих обіцянок, продовжуєте віддавати свої голоси. Чому? Чому така безвідповідальність з вашого боку?!

А що в сухому залишку? Політики плюють на виборців, а виборці - на вибори. Хто в виграші?..

На моє переконання, ВРУ має прийняти Закон про відклик депутатів (мерів) з простою та реальною процедурою. А ми, виборці, маємо вимагати (!) від "обіцялкіних" виконання їхньої маячні! Не мовчки спостерігати, а вимагати! Постійно вимагати!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Анна Киевская - королева Франции - теперь стоит в польском Кракове
Замок на Закарпатье отреставрируют за деньги Европейского Союза. Видео
ГБР разгромили за неправильную экспертизу "бракованных" бронежилетов для ВСУ. Видео
Ученые требуют еще миллиард гривен на финансирование исследований. Видео
Замурованных краснокнижных летучих мышей три часа спасали в Харькове. Видео