Все новости

Тука про вибори: "Ми, виборці, повинні вимагати від "обіцялкіних" виконання їхньої маячні

Навіть на дільницях спостерігачі та члени комісій з сумом зазначають низьку явку виборців. До того ж, більшість громадян, які прийшли, - це люди старшого віку.

Подивившись звіти, зрозумів - така ситуація по всій країні.

Чому?

Факторів, мабуть, багато. Але, мені здається, один з провідних - зневіра. Зневіра в те, що від тебе особисто, від втого вибору щось залежить в країні, в області, в місті.

Чому так відбувається?

На мою думку, тут ми маємо дві сторони однієї медалі.

Одна сторона - безвідповідальність брехливих кандидатів. Прагнучи досягти завітного мандату, вони здатні наобіцяти таку купу "ласощів", яку і за три каденції виконати не можливо. Тут тобі і "створення нових робочих місць", і "розвиток малого бізнесу", і "пенсії по 1000 євро", і ще хто-зна що. І все це - завтра ранком! Оберіть лише мене і... рай вам завтра гарантований. Дивлюсь я на всі ці пустопорожні цяцянки і так гидко стає на душі...

З іншого боку, з"явилась плеяда циніків, яка, не заморачуючись на обіцянках, практично відверто, кажуть: "від тебе нічого не залежить, ти лайно. Отже, візьми, хоч, від мене кіло гречки та іди собі жебракувати з Богом далі.". Різниці між першими і другими я не вбачаю.

Але, є й друга сторона проблеми! Багато років, приймаючи участь у виборах, більшість з нас виявляла свою громадянську позицію ЛИШЕ в день голосування. Тобто, от я весь такий громадянин, пішов, проголосував, а ви (можновладці) тепер будуйте мені комфортне життя.

Саме така безвідповідальна позиція і породила купу "обіцялкіних-покупалкіних"! Ви повірили "королеві копанок" про "пенсії по 500 євро"? Ви за неї голосували? А, чому ж ви не спіймаєте цю персону і не отримаєте з неї особисто свої 500 євро?!! Мало того, ви ще й надалі, не отримавши НІЧОГО з цих обіцянок, продовжуєте віддавати свої голоси. Чому? Чому така безвідповідальність з вашого боку?!

А що в сухому залишку? Політики плюють на виборців, а виборці - на вибори. Хто в виграші?..

На моє переконання, ВРУ має прийняти Закон про відклик депутатів (мерів) з простою та реальною процедурою. А ми, виборці, маємо вимагати (!) від "обіцялкіних" виконання їхньої маячні! Не мовчки спостерігати, а вимагати! Постійно вимагати!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Украинское кино в списке громких премьер осени. Видео
Мы обретаем своё кино: смотрите трейлер украинского экшена "Захар Беркут". Видео
Беспилотные тапочки и одеяло с климат-контролем: топ изобретений для быта. Видео
Медиафорум и Богдан. Что должны осознать украинские журналисты
На Донетчине прошел всеукраинский фестиваль греческой культуры Мега Юрты