» » Територіальним підрозділам МВС в Україні "гаплик"
Все новости

Територіальним підрозділам МВС в Україні "гаплик"

Територіальним підрозділам МВС в Україні "гаплик"Український уряд ухвалив рішення про ліквідацію на території держави поняття територіальний підрозділ МВС.

Про це сьогодні, 16 вересня повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання Кабінету міністрів України.

За словами глави Уряду, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс рішення щодо ліквідації всіх територіальних підрозділів МВС України.

"Ми вже створили центральний орган виконавчої влади – Національну поліцію України. Сьогодні Кабмін ухвалює рішення про ліквідацію усіх територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ і на їх місці створюються територіальні підрозділи національної поліції", - повідомив Арсеній Яценюк.

Прем’єр-міністр окремо звернувся до працівників правоохоронної системи та закликав їх вступати до Національної поліції України.

"Кожен з вас може стати українським поліцейським. Вам треба пройти тести, пройти тренування, змінити філософію ставлення до громадян і до служби. З новою філософією, з новими знаннями ви можете і повинні отримати роботу в новій Національній поліції", - наголосив головний урядовець.

Нагадаємо, що згідно із законом України, правоохоронні органи у державі замість міліція згодом називатимуться поліцією. Після Києва, Одеси та Львова нові патрульні поліцейські запрацюють і в інших містах. Зокрема з 26 вересня у Харкові, у грудні в Миколаєві, Дніпропетровську, Ужгороді та Мукачево, Луцьку та Хмельницькому.

До кінця року почнуться конкурси в Тернополі, Херсоні, Чернівцях, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Полтаві, Краматорську, Слов'янську, Сєвєродонецьку, Рівному, Черкасах, Кіровограді, Запоріжжі, Кривому Розі та Маріуполі.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Новости партнеров
ОПРОС
Что мешает Украине развиваться и процветать?
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Кого читают в Facebook депутаты
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Фотограф из Коростышева показывает сказочный мир природы: фото
В Кировоградской области мужчину раздавило бетонной плитой во дворе собственного дома
Во Львове автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе
Известный певец сбил человека возле церкви
В Днепре взорвали авто с девушкой за рулем