"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гол через все поле у виконанні молодого футболіста з Узбекистану підкорює Мережу. ВІДЕО

Гол через все поле в исполнении молодого футболиста из Узбекистана покоряет Сеть. ВИДЕО

Воротар збірної Узбекистану для гравців не старше 16 років Язурбек Умрзаков забив гол у ворота збірної КНДР ударом зі свого штрафного майданчика.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на unian.ua

Непересічна подія сталася у другому таймі матчу групового турніру чемпіонату Азії U-16, який проходить в Індії. Умрзаков зробив рахунок 1:0 завдяки помилкам північнокорейського голкіпера, який спочатку занадто далеко вийшов з воріт, а потім впав, повертаючись до них.

Після цього голу футболісти Узбекистану забили ще два м'ячі, на що КНДР відповіла "голом престижу". Підсумковий рахунок матчу - 3:1, а в чвертьфінал чемпіонату пройшли обидві збірні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.