"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найдивніший матч в історії футболу зіграли Барбадос і Гренада в 1994 році.

Самый странный матч в истории футбола сыграли Барбадос и Гренада в 1994 году.Найдивніший матч в історії футболу зіграли Барбадос і Гренада в 1994 році. Щоб зайняти перше місце, Барбадосу треба було перемогти, причому з різницею, як мінімум, в два м'ячі.

Йшла вісімдесят третього хвилина, рахунок - 2: 1, що Барбадос абсолютно не влаштовувало. І тоді відчайдушні барбадосци придумали зовсім вже парадоксальний хід - забили гол у свої власні ворота! Чим заробили аж 30 хвилин доданого часу.

Цього Барбадосу вистачило, щоб забити, а забитий в доданий час гол, за правилами, вважався «золотим» і прирівнювався до двох.

Оторопевшему гренадци побігли у відповідь забивати гол у свої ворота, а Барбадосу довелося тепер стояти на сторожі і своїх, і чужих воріт.

Зрештою, план Барбадосу спрацював. Матч закінчився з рахунком 4: 2 на його користь.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.